Choď na obsah Choď na menu
Reklama
Reklama
 


Rozpis Mamut Cup 2009

20. 5. 2009

  ROZLOSOVANIE M-SR U20 2009  
   
                 
  Ihrisko Pivoňkova ul. Bratislava - Ružinov   
                 
U20 SKUPINA A       U20 SKUPINA B
                 
MŠK Kežmarok       HBK Kometa Vrútky
CTM Bratislava       N-Sport Zvolen
ŠK Harvard ABC Partizánske       Poprad
Banská Bystrica       Slovenský orol Trenčín
MŠK Vranov nad Topľou       ŠHbK Senec

 

22.5.2009 PIATOK

9:30

CTM Bratislava

:

Banská Bystrica

A

10:30

MŠK Kežmarok

:

ŠK Harvard ABC Partizánske

A

11:30

N-Sport Zvolen

:

ŠHbK Senec

B

12:30

Slovenský orol Trenčín

:

Poprad

A

13:30

MŠK Vranov nad Topľou

:

CTM Bratislava

B

14:30

Banská Bystrica

:

MŠK Kežmarok

B

15:30

HBK Kometa Vrútky

:

N-Sport Zvolen

B

16:30

ŠHbK Senec

:

Slovenský Orol Trenčín

A

17:30

ŠK Harvard ABC Partizánske

:

MŠK Vranov nad Topľou

A

18:30

Poprad

:

HBK Kometa Vrútky

B

23.5.2009 SOBOTA

 

7:30

MŠK Kežmarok

:

MŠK Vranov nad Topľou

B

8:30

Banská Bystrica

:

ŠK Harvard ABC Partizánske

B

9:30

Slovenský Orol Trenčín

:

HBK Kometa Vrútky

A

10:30

ŠHbK Senec

:

Poprad

A

11:30

ŠK Harvard ABC Partizánske

:

CTM Bratislava

B

12:30

MŠK Vranov nad Topľou

:

Banská Bystrica

B

13:30

Poprad

:

N-Sport Zvolen

B

14:30

HBK Kometa Vrútky

:

ŠHbK Senec

A

15:30

CTM Bratislava

:

MŠK Kežmarok

A

16:30

N-Sport Zvolen

:

Slovenský Orol Trenčín

B

18:30

A2

:

B3

QF 1 U20

19:30

B2

:

A3

QF 2 U20

24.5.2009 NEDEĽA

 

7:30

B1

:

víťaz Q 1 U20 

SF 1 U20

8:30

A1

:

víťaz Q 2 U20

SF 2 U20

9:30

A5

:

B5

o 9. U20

10:30

A4

:

B4

o 7. U20

11:30

5

:

6

o 5. U18

12:30

prehra QF 1 U20

:

prehra QF 2 U20

o 5. U20

13:30

prehra SF 1 U18

:

prehra SF 2 U18

o 3. U18

14:30

prehra SF 1 U20

:

prehra SF 2 U20

o 3. U20

15:30

víťaz SF 1 U18

:

víťaz SF 1 U18

o 1. U18

16:30

víťaz SF 1 U20

:

víťaz SF 1 U20

o 1. U20

 

      HERNÝ PLÁN M-SR U20      
                 
Družstvá v základných skupinách (A,B) hrajú každý s každým.
                 
Prví zo základných skupín postúpia priamo do semifinále.
                 
Druhí a tretí zo základných skupín budú hrať krížovo o postup do semifinále.
 Porazení z týchto zápasov budú hrať o 5. miesto
                 
Štvrtí zo základných skupín budú hrať o 7. miesto. 
                 
Piaty zo základných skupín budú hrať o 9. miesto.
                 
Poradie v základných skupinách sa určí podľa platného Súťažného poriadku SHbÚ. 
                 
V štvrťfinálových, semifinálových stretnutiach a v stretnutiach o umiestnenie v prípade 
nerozhodného výsledku o víťazovi rozhodnú samostatné nájazdy po 3 na každej strane 
 a potom po jednom až do rozhodnutia.

 
Reklama